Vítejte na stránkách hasičů Karolinky

Poslední událost naší jednotky: Dopravní nehoda
Dne 10.6.2017 v brzkých ranních hodinách jsme byli povoláni k dopravní nehodě motocyklu do Velkých Karlovic. Jednotka vyjela na místo vozem CAS30 T815-2 S2T. Po příjezdu na místo zjištěno, že došlo k nehodě motorkáře, který narazil do dopravního značení. O těžce zraněného motorkáře se starali zdravotníci. Jednotka zajistila místo nehody, provedla protipožární opatření a pomohla zdravotníkům s ošetřením a transportem zraněného. Po prošetření nehody dopravní policií jsme pomohli majiteli motocykl naložit na vozík a uklidili úlomky . Z motocyklu uniklo malé množství provozních kapalin, který byl zlikvidován. Po ukončení zásahu se jednotka vrátila zpět na základnu.
foto zde

Dotace
Město Karolinka obdrželo v roce 2017 dotace na činnost JPO a to:

Účelovou neinvestiční dotaci poskytnutou z rozpočtu Ministerstva vnitra – Generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky prostřednictvím Zlínského kraje ve výši 150 000,-Kč, určenou na zabezpečení akceschopnosti jednotky kategorie JPO II, a dále 150 000,-Kč na mzdové výdaje a zákonné pojistné na sociální zabezpečení členům vykonávajícím službu v jednotce SDH vybrané kategorie JPO II a JPO III jako svoje zaměstnání v pracovním poměru dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů.

Kombinovanou (investiční a neinvestiční) dotaci z fondu Zlínského kraje do výše 120 000,-Kč, tj. 69,77% celkových způsobilých výdajů na nákup věcných prostředků pro JPO II, a to: 1ks vozidlového terminálu, 2ks kombinované proudnice a 4ks tlakových lahví k izolačnímu dýchacímu přístroji.

Všechny tyto získané prostředky jsou pro nás přínosnou a neocenitelnou pomocí.

Výjezdová jednotka

Naše technika
Adresa: Karolinka ul. Vsetínská 60
Pevná linka: 571450222
Mobil: 739589359
Email: sdhkarolinka@seznam.cz
Naše poloha

27. 6. 2017. Dnes má svátek Ladislav, zítra Lubomír.

112 - Linka tísňového volání
150 - Hasiči
155 - Záchranná služba
156 - Městská policie
158 - Policie ČR
SDH Nový Hrozenkov
SDH Stanovnice
SDH Halenkov
HZS-ZLK
Beskydská liga
BOS-FAHRZEUGE

© 2010-2017 Ondřej Ilichman - Poslední aktualizace stránek provedena 22.02.2014 v 18:27 .:Administrace:. | .:Vytvořeno v:.